Strony internetowe KrakówTworzenie stron internetowych jest jedną z częściej poszukiwanych i pożądanych usług w Krakowie, ponieważ coraz szersze grono przedsiębiorców zaczyna dostrzegać szereg wymiernych korzyści z posiadania profesjonalnie wykonanej strony internetowej. Wspomniana usługa obejmuje kilka etapów, do których możemy zaliczyć m.in.:

  • ustalenie z klientem konkretnych potrzeb i wymagań,
  • projektowanie graficzne i funkcjonalne strony,
  • wykonanie i uruchomienie strony,
  • pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych,
  • testowanie pod względem działania.

Dzięki temu, że posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, dla których praktycznie nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, ponieważ potrafią zarówno stworzyć strony wordpress, jak i zaprogramować wszystkie niezbędne funkcje zgodne z oczekiwaniami klienta. Dlatego też z naszych elastycznych i dostosowywanych indywidualnie usług mogą skorzystać mikro, średnie oraz duże przedsiębiorstwa.

W przypadku naszej firmy istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych rozwiązań pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych lub jej promocja w social mediach. Dynamiczny rozwój technologii cyfrowych i powszechnego dostępu do Internetu sprawił, że brak posiadania strony internetowej dla większości przedsiębiorców może oznaczać samodzielne, znaczne ograniczenie w zakresie pozyskiwania nowych klientów, co w znacznym stopniu może hamować rozwój prowadzonej działalności.

Cennik stron internetowych Kraków

Nasza firma oferuje tworzenie stron internetowych na podstawie trzech pakietów w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, tj.

  1. Start – koszt od 1500 złotych, roczne utrzymanie w wysokości 300 złotych i obejmuje m.in. domenę .pl lub .com, optymalizację SEO, formularz kontaktowy, gotowy szablon premium oraz do 3 adresów email
  2. Strona+ – koszt od 3000 złotych, roczne utrzymanie na poziomie 500 złotych i obejmuje m.in. do 5 podstron, panel zarządzania treścią (WordPress), 4 godziny pracy programisty na życzenie oraz 1 godzinę wprowadzania do panelu zarządzania treścią.
  3. Biznes+ – koszt od 6000 złotych, roczne utrzymanie na poziomie 1000 złotych i obejmuje m.in. 1 rok pomocy technicznej, projekt logo, 8 godzin pracy programisty na życzenie, 2 godziny wprowadzania do panelu zarządzania treścią, do 15 podstron i 10 adresów email.

Ponadto istnieje możliwość dokonania indywidualnej wyceny w zakresie tworzenia strony internetowej na podstawie złożoności projektu.

Sprawdź ofertę